Osvojite Mesto za PokerStars German Championship of Poker Main Event za samo €2.20!

GCOP

Želite da igrate na PokerStars German Championship of Poker? Sa početkom 4. Juna, PokerStars nudi satelite za samo €2.20! Napravite Download PokerStarss odmah kako bi obezbedili sebi mesto na €1,100 Main Eventu!

PokerStars German Championship of Poker (GCOP) traje od 6. Jula do 9. Jula u King's Casino Rozvadov u Češkoj Republici, i vodeća online poker soba nudi igračima ugodan način da dodju do akcije! Od 4. Juna do 1. Jula PokerStars će održavati dnevne sub-kvalifikatore za ukupno osam €140 satelita za GCOP Main Event. Možete pretvoriti investiciju od €2.20 u €1,100 mesto za Main Event, koji nosi €200,000 zagarantovani nagradni fond!

Stage 1 Kvalifikatori

Stage 1 kvalifikatori su od €2.20 i igraju se svaki dan od 4. Juna do 1. Jula. Svaki Stage 1 satelit garantuje najmanje pet mesta za €16 Stage 2 kvalifikatore. Stage 1 sateliti počinju u 17:00 CET.

Stage 2 Kvalifikatori

Sledeći korak za GCOP Main Eventu je €16 Stage 2 kvalifikator. Stage 2 sateliti se igraju od 19:00 CET svakog dana na PokerStarsu, na kom su zagarantovana najmanje dva mesta za €140 glavni kvalifikator.

Stage 3 Kvalifikatori

Ako osvojite Stage 2 kvalifikator, dobijate mesto za Stage 3! Biće ukupno osam €140 main kvalifikatora izmedju 6. Juna i 1. Jula i svaki će zagarantovati dva mesta za €1,100 GCOP Main Event. €140 main kvalifikatori će se igrati u 21:00 CET i to 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27, Juna i 1. Jula.

Kompletna lista PokerStarsovih GCOP satelita (sa ID turnira) se može konsultovati ispod:

DatumStage 1 KvalifikatorStage 2 KvalifikatorStage 3 Kvalifikator
 €2.20 Buy-in€16 Buy-in€140 Buy-in
 17:00 CET19:00 CET21:00 CET
June 4567840770567840742 
June 5567840771567840743 
June 6567840772567840744567840734
June 7567840773567840745 
June 8567840774567840746 
June 9567840775567840747 
June 10567840776567840748567840735
June 11567840777567840749 
June 12567840778567840750 
June 13567840779567840751567840736
June 14567840780567840752 
June 15567840781567840753 
June 16567840782567840754 
June 17567840783567840755567840737
June 18567840784567840756 
June 19567840785567840757 
June 20567840786567840758567840738
June 21567840787567840759 
June 22567840788567840760 
June 23567840789567840761 
June 24567840790567840762567840739
June 25567840791567840763 
June 26567840792567840764 
June 27567840793567840765567840740
June 28567840794567840766 
June 29567840795567840767 
June 30567840796567840768 
July 1567840797567840769567840741

"Poker Arena" u King's Casino Rozvadov "je najveća poker sala u celoj Evropi i očekuje se da će privući neka od najvećih imena Nemačkog i Češkog pokera za GCOP. Team PokerStars Pros Martin Staszko i poslednji World Series of Poker Main Event šampion Pius Heinz su medju igračima koji su učestvovali na ovom dogadjaju pre. Ne propustite šansu da učestvujete u Julu!

Otvorite PokerStars račun odmah i setite se da upisivanjem marketing koda "POKERNIKA" i bonus koda "STARS600" bićete u mogućnosti da osvojite 100% bonus do $600 na vaš prvi depozit kao što ćete moći učestvovati na svim našim budućim ekskluzivnim promocijama koje imamo sa PokerStarsom!

Ostanite u toku sa dešavanjima u poker svetu - pratite nas na Twitter-u i lajkujte na Facebook-u.

Slični tekstovi

Šta misliš?