Special Offer

PartyPoker $9K Spring Rush

<p>Dobrodošli na PartyPoker $9K Spring Rush!</p> <a href="{download}" class="download">Napravite Download Odmah!</a>

Promotion has ended
  • Total Prize

    $9000
  • Date

    Mar 01 - 31, 2013

Tokom Marta će trajati sjajna promocija, PokerNews PartyPoker $9k Spring Rush preko koje nećete imati jedan, dva, ili tri već čak četiri različita puta da dodjete do nagrada! Imamo paket freeroll turnira, turnir sa dodatih $2,500 sa buy inom od $6, $1,000 turnirsku rang listu i šansu da osvojite novi telefon po vašem izboru! Zainteresovani? Nastavite sa čitanjem i saznajte šta PokerNews PartyPoker $9k Spring Rush promocija ima u ponudi za vas.

Dnevni $100 Freeroll turniri – 31 Ukupno!

Svaki dan tokom Marta PokerNews igrači imaju šansu da igraju na $100 freeroll turniru. Ima 31 dan u Martu, što znači da ima i 31 freeroll turnir – što je ukupno $3,100 u nagradama za osvojiti! Svaki dnevni $100 freeroll igra se od 13:00ET (19:00GMT) a isplata je prema standardnoj PartyPoker payout strukturi.

Za turnirske ID brojeve $100 freeroll turnira pogledajte stranicu uslovi i pravila.

Poklanjamo Četiri Telefona Po Vašoj Želji!

Da li vam je dosta vašeg starog, već umornog i dosadnog telefona? Ovo može biti baš promocija po vašoj meri ako je to slučaj. Četiri puta tokom Marta imaćete mogućnost da igrate u specijalnom turniru koji nagradjuje pobednika sa potpuno novim telefonom po ličnom izboru! Ono što ovaj turnir čini još više posebnim je činjenica da vam za ulaz na turnir treba svega 10 PartyPoena!

Osvojite turnir na kome se poklanja telefon po želji, a zatim izaberite mobilni telefon iz vaših snova mi pokrivamo troškove do $600. Ovo je, smatramo dovoljno novca da priuštite sebi bilo koji aparat iz lepeze smartphone technologije!

Nedeljni turnir na kome poklanjamo telefon igra se od 13:00ET (19:00GMT) 9., 16., 23. i 30. Marta.

DatumTurnirski ID
Mart 93046620
Mart 163046639
Mart 233046638
Mart 303046640

Specijal turnir sa dodatih $2,500 za svega $6

31. Marta od 13:00ET (19:00GMT), imate priliku da igrate u specijalnom turniru sa dodatih $2,500 za svega $6. što više igraća nastupi biće veći nagradni fond a partyPoker dodaje $2,500 što mu dodje kao 500 protivnika, koji su već ispali sa turnira!

nadjite ovaj turnir u PartyPoker lobiju pod ID brojem : 3046636

$1,000 u "Tournament Dollars" za Osvojiti

Kada god učestvujete u nekom od PokerNews PartyPoker $9k Spring Rush eventova imate šansu da budete nagradjeni sa turnirskim leader board poena. Broj poena koji ćete dobiti zavisi od pozicije na kojoj završite na svakom turniru.

Atop 10 igrača koji sakupe najviše poena do kraja promocije osvojiće deo od $1,000 u turnirskim tokenima, koji mogu biti iskorišćeni za ulaz na bilo koji PartyPoker turnir po vašoj želji.

PozicijaNagrada (Turnirski Tokeni)
1$400
2$200
3$100
4$80
5$65
6$50
7$40
8$30
9$20
10$15

Da bi povećali svoje šanse da se nadjete u vrhu leader board liste treba da igrate što više eventova koliko je to moguće. Svako ko osvoji poene u dnevnom $100 freeroll turniru to je po standardnoj vrednosti, ali poene koje zaradite u turniru na kome poklanjamo telefon umnožavaju se x5 puta! Dok se poeni osvojeni na $2,500 turniru uvećavaju x10 puta! Ovo znači da ste do samog kraja promocije u konkurenciji za sam vrh liste vodećih.

2013, Mart

GMT+1 Events Buy-in
01, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #1 -
02, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #2 -
03, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #3 -
04, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #4 -
05, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #5 -
06, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #6 -
07, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #7 -
08, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #8 -
09, 20:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #1 -
09, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #9 -
10, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #10 -
11, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #11 -
12, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #12 -
13, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #13 -
14, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #14 -
15, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #15 -
16, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #16 -
16, 20:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #2 -
17, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #17 -
18, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #18 -
19, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #19 -
20, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #20 -
21, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #21 -
22, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #22 -
23, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #23 -
23, 20:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #3 -
24, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #24 -
25, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #25 -
26, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #26 -
27, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #27 -
28, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #28 -
29, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #29 -
30, 20:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #4 -
30, 20:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #30 -
31, 21:00 PartyPoker Monthly $2,500 -
31, 21:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #31 -
  • Pokernews PartyPoker $9K Spring Rush promocija otvorena je samo za igrače koji su svoje PartyPoker račune otvorili preko PokerNews linkova i upisali naš bonus kod.
  • PartyPoker će dostavljati PokerNewsu informacije za leader board listu. PokerNews će dalje vama na uvid davati podatke preko turnirske stranice.
  • Maksimum koji ćemo refundirati igraču koji osvoji turnir na kome poklanjamo telefon je $600. Želja mora biti izražena u roku od najkasnije mesec dana po završetku turnira.
  • Pobednici turnira na kojima poklanjamo telefon treba da pošalju svoje zahteve na [email protected] sa "subject": "PartyPoker Spring Rush". Molimo vas da pod "attach" sastavite fakturu na vaše ime posle freeroll turnira.
  • Odluka PartyPoker i PokerNews managementa je konačna.
  • PartyPoker i PokerNews zadržavaju pravo da otkažu promociju u bilo koje vreme bez ikakvog upozorenja.

Turnirski ID brojevi za $100 freeroll turnire:

$100 Freeroll DatumPartyPoker ID
Mart 13046536
Mart 23046538
Mart 33046539
Mart 43046540
Mart 53046537
Mart 63046541
Mart 73046542
Mart 83046544
Mart 93046543
Mart 103046545
Mart 113046546
Mart 123046547
Mart 133046557
Mart 143046556
Mart 153046548
Mart 163046553
Mart 173046558
Mart 183046549
Mart 193046550
Mart 203046552
Mart 213046551
Mart 223046554
Mart 233046555
Mart 243046560
Mart 253046559
Mart 263046563
Mart 273046565
Mart 283046562
Mart 293046564
Mart 303046561
Mart 313046566