Main Event
Šampion sa organizatorima
Šampion sa organizatorima
Šampion sa organizatorima
Šampion sa organizatorima
Aleksandar i Mileta
Aleksandar i Mileta
Aleksandar i dodela trofeja
Aleksandar i dodela trofeja
Aleksandar i Mileta
Aleksandar i Mileta
Aleksandar Bošković
Aleksandar Bošković
Milan na Ladies Eventu
Milan na Ladies Eventu
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Milan Jevtić - Shes a lady ooooohooo
Milan Jevtić - Shes a lady ooooohooo
Milan Jevtić - Shes a lady
Milan Jevtić - Shes a lady
Lepa ruka
Lepa ruka
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Milan Jevtić - Shes a lady Ohooooho nananaaa
Milan Jevtić - Shes a lady Ohooooho nananaaa
Mileta Radulović
Mileta Radulović
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Finalni Sto
Finalni Sto
Chuck Norris
Chuck Norris
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Karina Shvarts
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Sergii Danashevski
Sergii Danashevski
Sergii Danashevski
Sergii Danashevski
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Mileta Radulović
Mileta Radulović
Mileta Radulović
Mileta Radulović
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Vukomanović Predrag
Vukomanović Predrag
Vukomanović Predrag
Vukomanović Predrag
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Kafica
Kafica
Bazenčić
Bazenčić
Bazenčić
Bazenčić
Kafica - Milan, Alex
Kafica - Milan, Alex
Balkan.PokerNews ekipa
Balkan.PokerNews ekipa
Stasko Stibilj i Karina Shvarts
Stasko Stibilj i Karina Shvarts
Stasko Stibilj i Karina Shvarts
Stasko Stibilj i Karina Shvarts
Utkin Vladimir
Utkin Vladimir
Sogoyan Samuel
Sogoyan Samuel
Boško Matićević
Boško Matićević
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Ružičić Slobodan
Vukomanović Predrag
Vukomanović Predrag
Mileta Radulović
Mileta Radulović
Sto 1
Sto 1
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Bošković Aleksandar
Branislav Janićijević
Branislav Janićijević
Skvorcov Dimitry
Skvorcov Dimitry
Dražen Kapusta
Dražen Kapusta
Dražen Kapusta
Dražen Kapusta
Sergii Danashevski
Sergii Danashevski
Sergii Danashevski
Sergii Danashevski
Sto 2
Sto 2
Miloš Milanović
Miloš Milanović
Ženska čekaonica
Ženska čekaonica
Miloš
Miloš
Miloš
Miloš
Milan
Milan
Milan
Milan
Džony
Džony
Džony
Džony
Tony
Tony
Tony
Tony