Main Event
Dani:
1234
Main Event
Dan 1 Kraj

Chipcount na kraju Dana 1

[user184375] • Level 6: 250-500, 0 ante
   TableSeat
HanhTran198050123
KrisztianKanyo154450124
CiotleCalin14160012
NikolaKolega137400175
MattiasBengjsson131500121
ChristerLagerstrem11255075
AlbertRolander10840076
DanieleOliveri10355063
LazerKajtazi102000176
DavidAlmstrom10170064
HaukeHeseeding94500122
VinkoSmokrovic9420072
PatrickHirtzer88000174
MarkoDominikovic84000126
JonathanCrute8370022
TonyRozio8095073
MikhailImamov7945066
AntonioPocrnja75050118
MarkoBralic7235067
MarkoSisko7090027
JessicaMatthaus6760071
MuhamedVeseli6585017
JensLinblah65250116
ErichKollmann6500068
StipicDenis6465021
PeterBrunell63500177
AnteVarnica6270011
ArmandoSerdarusic5765065
ChristianDan5700062
AlekseiKozlovskiy54450173
EderWerner5245014
DadoGrebensek51950127
JoachimGrasel51700125
PeterHajszan5105028
RobertVendlinger5045074
GoranJukic5000013
CarstenLuxig49550115
WedranKunac4865024
DavidAsplund4780015
TalbotParker4670016
BoroRofin45900112
YusufKurt4515026
BartoszOrzowski43450113
PhilipStupar4145078
HenrikKask3660061
EricGustavsson35100111
PavelGomerov33400114
DesmondCory3110023
KarlRavadil29450128
JoahanLenderius2890077
VladimirDobrovolskiy2695018
MyrmoEspen25050172
RobertForsberg19900117
ErwinHammer14800171
MisztelaPrzemyslaw1365025
     

Tagovi: chipcountDan 1finishgotovo

Dan 1 CPS Main Event završen

[user184375] • Level 6: 250-500, 0 ante
Han Tra
Han Tra

Nakon 6 nivoa borbe, od početnih 73 igrača je preživelo 55, a igra se nastavlja na Danu 2 sutra u 15:00 po lokalnom vremenu.
Kao čip lider Han Tra završava dan 1 sa oko 198k a njega najverovatnije prati Kianyo Krisztian sa 154k što ćemo još sa sigurnošću utvrditi čim se izračunaju čipovi svih igrača a nadamo se uskoro
Laku noć, vidimo se sutra!

Tagovi: Croatian Poker Series 2011Main event CPS 2011

Kianyo Krisztian pokazao pro play

[user184375] • Level 6: 250-500, 0 ante
Kianyo Krisztian
Kianyo Krisztian

Kianyo Krisztian pokazao pro play a u poslednjoj ruci uspeva i da eliminiše još jednog igrača. Kianyo je raise-ao 12k preflopa. Protivnik ide all-in sa 26k i Kianyo prati njegov all-in i okreću AK vs AQ. Na board-u izlaze {10-}{9-}{8-}{2-}{7-} što ne pomaže i to je bila poslednja eliminacija dana.

Tagovi: Kianyo Krisztian

Branić Marko čini neverovatan call

[user184375]

Na board-u {7-}{9-}{10-}{3-}{7-} protivnik zove all-in i posle duuuugog duuuuugog razmišljanja, Marko plaća i okreće {5-}{5-}.
Protivnik okreće {k-}{8-} uz izjavu: "VEEERY GOOOD CALL" (mnogo dobar call)
Sledeći put će dooobro razmisliti da li će blefirati, pogotovo Marka :P

  • Branić Marko

Han Tra eliminisao švedjanina sa dobrim apetitom (nažalost nemamo ime)

[user184375] • Level 6: 250-500, 0 ante
Švedjanin
Švedjanin

Han Tra raise-uje sa rane pozicije dok švedjanin sa CO call-a a svi ostali folduju.
Na flopu izlazi: {10-}{2-}{5-}
Han Tra check-ira na šta švedski igrač raise-uje 3k, ovaj samo doplaćuje i na turn-u vidimo {2-}. Han check-ira, švedjanin betuje 5,5k na šta Han gura 100k čipova na sredinu stola. Švedjanin je tu na 30k čipova i kaže: "ovo je verovatno loš call ali ću svejedno call-ati i gura sve čipove na sredinu stola.
Okreće: {a-}{10-}
Han dobacuje "znam da si imao {a-}{10-} i okreće džepne žandare (JJ)
River {3-} ne pomaže švedskom igraču i napušta turnir, odlazi najverovatnije u restoran da nadoknadi izgubljenu energiju... Više sreće sledeći put za Švedjana dok Hanu za sada više nego odlično ide, iako se od njega svakako mnogo i očekuje.

Tagovi: Han Tra