Main Event
Dani:
1234

Chipcount na kraju Dan 2

[user184375] • Level 13: 1,000-2,000, 200 ante
Igrač ChipCountTableSeat
ArmandoS.48270028
EderWerner28620063
PatrickHirtzer23650028
DavidAlmstrom22990022
KrisztianKanyo20140025
CalinCiotle17700014
AnteVarnica17040011
CarstenLuxig15610022
PeterHajszan15220025
JensLindblandh14130063
MattiasBengjsson13930017
TomiRozic13770066
JoachimGresel12100011
KarlZavadil10280066
NikolaKolega10240069
BrankoJacic9880011
MikhailImamov9210022
MarkoDominicovic9100028
ChristerLagerstrom9070017
DanieleOliveri9050066
MarkoSisko8570025
D.Sipic7860014
JohnatanCrute7450063
SmoklovicVinko6840017
AlbertRolander6590014
JessicaMatthaus4500069

Sutra se akcija nastavlja u 17:00h na istom mestu! Do tada... laku noć, ili dobar provod želim!

Tagovi: chipcountDan 2finishgotovo