Russian Poker Tour Main Event
Dani:
1a1b23
Russian Poker Tour Main Event
Dan 1b Kraj

Chip Count svih preživelih igrača za Dan 2

[user184375]
PlayerStackTableSeat
Shapoval Volodymyr243900203
Prokhorskiy Nikolay20710084
Gutyi Mykhalio176500122
Khan Viacheslav164300195
Chernichkin Sergey16380019
Skoric Marinko163700165
Shcherbinin Aleksandr160900142
Preite Gactano16010099
Andreoni Davide14890037
Egiazaryn Azgen14460095
Ulyanova Elena144600156
Plavsic Marinko139300143
Sheptytskyi Ivan13820063
Vekshin Timofei133300259
Kurguzov Alexey13250093
Barut Ozcan132100137
Josipovic Ljubomir12460027
Semisoshenko Maksim12330025
Bojic Ljubisa11960055
Nedovic Ivan118600166
Ilinskyi Ruslan115800208
Karapanav Ryhor11570064
Mishchenko Kostiantyn111000127
Romanov Alexey11030052
Ivanovic Nikola10860032
Potemkin Vyacheslav107300199
Martinkovic Marko107100125
Gardasevic Velizar105300113
Bilic Alen104300202
Milosevic Mario104300176
Mnatcakanyan Vamush103800107
Ozhigin Gennadiy10370076
Amosov Konstantin10160096
Magisov Albert10120028
Matdasevic Bogdan101100148
Jelcic Igor10080081
Toldin Maxim100400133
Jakovjevic Dusko10000053
Rakic Milan99600178
Gurskiy Igor9600041
Dranichnikov Pavlo94700229
Shevel Konstantin94000267
Grigorev Vitalii91800102
Dubovskiy Rostislav9080021
Mulyk Roman85000224
Karakchiev Ivan84500223
Jovanovic Dorde82700218
Matvievich Aleksandr82000139
Shulzhenka Yauheni81400185
Evteev Pavel8120031
Staropoli Emmanuele80400214
Drakic Luka79700268
Abushkevich Evgeny79000264
Degtyarev Vladimir78300147
Cheran Ion-Aurelian77700225
Zabolotniy Yury77300205
Rikardo Victor76500152
Foshkin Evgeny76400184
Mikovic Marko75300256
Marvin Anatoly74800161
Berislav Trus74500116
Tyfakin Alexandr74500126
Chibierev Roman74000213
Bielskis Andrius7390043
Kuzmenko Vladimir7330097
Lagator Jovo71300153
Markovic Dejan7000079
Bikmetov Bulat6970016
Ostapchuk Sergei68000114
Shuvanov Dmytro67700171
Ostrovskiy Alexander67300154
Stojanovic Nikola6710036
Poleshchikov Alexey6690078
Doludin Evgeny6670054
Setencic Milan66700168
Medvedev Alexander65800108
Lepin Konstantin64900138
Hranueli Dusan6370088
Dorofeev Egor62600144
Zhigarev Evgeniy62300207
Nazarov Vladimir61800118
Badulin Alexey61300266
Saitgaleev Fanisi6100044
Maslak Konstantin60800163
Sakavichnys German60300164
Zlotnik Oleksandr60100251
Panfilov Ivan59000158
Haris Krnic58800131
Milovic Srda5850026
Korotkih Alexandr57400196
Panov Danil57300226
Sharapov Evgenii5550015
Scatragli Daniele55300211
Rama Dritan55000136
Kuzmenko Roman54800115
Ragauskas Jurgis5470024
Krasnov Aleksandr54400255
Cvetkovic Andrija54300169
Grichina Sergei53600145
Sahin Ismet5350098
Petushkov Sergei5170012
Romanenko Iurii51100217
Mushak Andriy5060017
Doroshev Heorhii5040077
Mikhailov Igor49200254
Stepuk Dmitry48900228
Raspopovic Andrej48600141
Tcapko Vasilii46600209
Lalovic Milos4590074
Kudriashov Denis45000159
Mojsoski Kole44400177
Gentian Sula44000204
Castelluccio Sergio43700101
Kendikyan Sarkis43700174
Moiseev Aleksandr43600262
Arsentyev Philipp4260065
Bandura Georgii41900134
Lekovic Predrag41900188
Dangubic Stefan41200183
Riabov Anton4060061
Shvetcov Andrei40400155
Petrichenko Artem4030038
Golob Peter40000215
Kokeza Vladimir39800123
Iakovlev Mikhail3910057
Pavlov Ivan3840047
Shuliak Viktor38400121
Konstantinov Aleksandr3730075
Divkovic Dejan37100103
Marovic Ilija36800186
Korobkin Dmitriy36300106
Malyshev Andrey35100128
Evjol Shena3420082
Braicevic Lari3300014
Kadymov Akhmed32700219
Lokshin Aleksei32700212
Krivorapic Gorali3230045
Teleshko Ivan31400104
Besiana Antoni31100105
Adamov Jorge3080085
Karmazin Vyacheslav30100198
Kornach Aliaksandr3000056
Spaci Andrej30000182
Klopotok Maksym2950068
Senkov Igor27900222
Mosca Enrico27500146
Dyukov Anton27300191
Shkrebov Stanislav2720051
Havayashhov Ahmethan27000258
Banicevic Vlado2690066
Tomovic Aleksandr2660072
Uzun Alexandr26400175
Aleksic Ilija26200117
Velasevic Danilo25600119
Zahorats Andrey25600157
Gatsko Fedir25400261
Siraziev Azat2520018
Sokolov Dimitry2480087
Mezinova Olga2410033
Nazarenko Evgey24100187
Poplavskikh Dmitrii2400089
Savchenko Alexander23900192
Rajakovic Goran23700167
Rostovskiy Victor23700257
Hodzanker Vadzim23500227
Vesialou Aliaksei2270013
Dolinskaia Anna21700263
Komarshuk Dmitry2140073
Protasov Ivan2120049
Mysaeluan Andrank2100046
Vyskrebentcev Igor2100062
Jakovljevic Velibor2040058
Jusupovic Nedim2010022
Radonjic Danilo1980035
Andrea Klasovich1840039
Afanasev Aleksei17800111
Pogosian Mger1770048
Kuzmin Igor1600094
Antunovich Dushan1540067
Stepuk Natallia15100193
Gelbing Sergei14500179
Kutnii Andrii14300253
Sushchanka Dzmitry12100197
Vladimirov Sergej1200091
Yagci Ismail9600181
Bore Retin740086
Kovacs Andras2400201

Tagovi: Alen BilicAlexander KuzminChip CountDejan DivkovicDejan MarkovicHafiz KhanHevad KhanIgor JelcicJurgis RagauskasLuka KovacMaksim SemisoshenkoPeter GolobPredrag LekovicRussian Poker Tour Montenegro Main EventSergio CastelluccioVlado Banicevic

Dan 1B RPT Main Event preživeo 121 igrač

[user279759]

Nakon 10 levela, završen je Dan 1B Russian Poker Tour Main Eventa. Od 286 ulaza, ostali smo na 121 igraču.

Prosečni stack je 58,130.

Dan 2 RPT Main Event počinje u ponedeljak u 13 sati. Ukupan broj igrača na eventu uključujući dan 1A kojeg je preživelo 69 igrača je 190, ali je do kraja drugog levela drugog dana (odnosno 12. levela ukupno) omogućena registracija, pa je sasvim verovatno da ćemo u fieldu videti još pokeraša.

Tagovi: dan 1bmain eventrptsplendid

Let's Fly Event pomeren na 22h

[user279759]

Flight 2 turnira Let's Fly u kojem je garantovano 50,000 evra počinje u 22h. Došlo je do promene termina jer je prvobitno predvidjeno da počne u 21h.

Buy in je 100 evra, blinds traju 15 minuta, a početni stack je 12,000.

Balkanci u opasnoj akciji na RPT Main Eventu

[user279759]

Blinds skaču, field se umanjuje, a broj igrača sa Balkana koji se nalaze za istim stolom je sve veći. Doduše, to nije pravilo, ali za ovim stolom su se našli Marko Miković, Mario Milošević, Alen Bilić. Za stolom je, osim ostalih, i Andrej Spaci koji ima oko 35k.

Marko Miković koji je bio na samom vrhu tabele, pre par ruku izgubio je pot od 130,000.

Otvorio je sa srednje pozicije do 2,000 sa {j-}{j-}, dobio je call od igrača na poziciji small i big blind. Na flopu {j-}{6-Clubs}{5-}, Miković odigrava cbet 2,900. Small blind plaća, dok je igrač na BB bacio karte.

Na turnu dilerka okreće {9-Clubs}, a Miković u centar stola ubacuje 6,000 i dobija raise do 18,000 koji je platio, da bismo videli river {q-Clubs}.

Ovog puta, small blind betuje i to 33k, Miković plaća i dobija loše vesti. Njegov protivnik je uhvatio runner-runner boju sa {a-Clubs}{k-Clubs}. Miković je na 77k.

Alen Bilić se nalazi na 90,000. On je jedan od naših igrača koji lagano grade stack, a tu je i Mario Milošević koji je u medjuvremenu eliminisao još jednog short stack igrača. Ispred njega se nalazi 118k.

Do kraja igre za danas ostalo je još 23 minuta. U igri je 131 igrač. Average je 54,580.

  • Neki od igrača sa Balkana za istim stolom
  • Marko Miković
  • Mario Milošević (levo)
  • Andrej Spaci (desno)
  • Alen Bilić (levo)
  • Alen Bilić (levo)