Main Event
Dani:
1234
Main Event
Dan 2 Kraj

Chipcount na kraju Dan 2

[user184375] • Level 13: 1,000-2,000, 200 ante
Igrač ChipCountTableSeat
ArmandoS.48270028
EderWerner28620063
PatrickHirtzer23650028
DavidAlmstrom22990022
KrisztianKanyo20140025
CalinCiotle17700014
AnteVarnica17040011
CarstenLuxig15610022
PeterHajszan15220025
JensLindblandh14130063
MattiasBengjsson13930017
TomiRozic13770066
JoachimGresel12100011
KarlZavadil10280066
NikolaKolega10240069
BrankoJacic9880011
MikhailImamov9210022
MarkoDominicovic9100028
ChristerLagerstrom9070017
DanieleOliveri9050066
MarkoSisko8570025
D.Sipic7860014
JohnatanCrute7450063
SmoklovicVinko6840017
AlbertRolander6590014
JessicaMatthaus4500069

Sutra se akcija nastavlja u 17:00h na istom mestu! Do tada... laku noć, ili dobar provod želim!

Tagovi: chipcountDan 2finishgotovo

Armando teroriše

[user187480]

U zadnjoj ruci Armando Serdarusic diže na 4.500, a Eder Werner-u već dojadilo pa prediže na 12.500 i Armando samo plaća. Na flopu silazi {10-Diamonds}{8-Diamonds}{6-Hearts}, Eder betuje 11.500 i Armando čini call. Turn {q-Clubs} usporava Edera koji checkira, Armando koristi priliku i betuje na 28.500, posle kraćeg razmišljanja Eder plaća. Na riveru {4-Hearts}, Eder ponovo čekira a Armando puca bet na neverovatnih 114.000. Eder nema petlje da plati toliki bet i baca svoju ruku. Armando uz osmeh pokazuje {3-Clubs}{5-Clubs} i odnosi masan pot.

  • Eder Werner
  • Armando Serdarusic

Poslednje tri ruke

[user134827] • Level 13: 1,000-2,000, 200 ante

Direktor turnira je upravo objavio da će se odigrati još 3 ruke nakon čega je Dan 2 završen. U igri je još 26 igrača, a prosečan stack je 140,384.

KK vs AK

[user134827] • Level 13: 1,000-2,000, 200 ante
Antonio Pocrnja
Antonio Pocrnja

U all-in potu pre flopa, Antonio Pocrnja se našao u vrlo nezgodnoj situaciji sa {a-}{k-}, pošto je njegov protivnik Jens Linblah otvorio {k-}{k-}

Medjutim, diler na talonu otvara {6-}{9-}{10-}{7-}{8-} i pot se deli na dva jednaka dela...

Tagovi: Antonio PocrnjaJens Linblah

Hanh Tran ode u publiku

[user134827]

Hanh Tran je izbačen na 27. mestu.

Tran se odlučio za raise od 8k na UTG +2, da bi ga trenutni čip lider - Armando Serdarusic - koji se nalazi na UTG +3 samo ispratio.

Flop: {8-Hearts}{2-Clubs}{7-Spades}

Sledi raise od Trana, da bi ga Armando Serdarusic re-raisovao i Hanh Tran ide all-in. Armando Serdarusic prati.

Showdown
Hanh Tran: {6-}{6-}
Armando Serdarusic: {9-}{9-}

Turn: {k-Clubs}
River: {10-Spades}

Armando Serdarusic nosi pot od oko 80,000 dok je Hang Tran posle dva dana izbačen sa turnira.

  • Hanh Tran

Laky eliminisan sa turnira

[user134827]

Laky se kao short stack odlučio za all-in sa {a-}{k-}, ali nažalost naleće na {k-}{k-} koje je držao Ciotle Calin.

Diler na talonu otvara {10-}{7-}{5-}{10-}{j-} i Laky ispada sa Anjom Kurnjikovom, dok Ciotle Calin znatno povećava svoj stack.

  • Laki
Level:
13
Blinds:
1,000/2,000
Ante:
200

Pauza gotova

[user134827] • Level 12: 800-1,600, 100 ante

Upravo počinje poslednji nivo Dana 2 i igrači se polako vraćaju za stolove...i spremni su za akciju!